Kontakti

Rīga, Burtnieku iela 36 - 1

info@engelitevblakus.lv

+371 25908508

ĪSTENOTIE PROJEKTI

SEKMĪGI NOTIKUŠIE BIEDRĪBAS PASĀKUMI

PASĀKUMS “RAIBIE SPĀRNI” 2023.G
PASĀKUMS RAIBIE SPĀRNI 2023.G
Sarīkojām prieka dienu vairāk nekā 400 bērniem no sociālās palīdzības centriem un audžuģimenēm, kā arī 120 skolēniem no Rīgas Strazdumuižas vidusskolas.
Līdzekļu vākšana 05.08.2022-06.11.2022
Līdzekļu vākšana 05.08.2022-06.11.2022
Veicām līdzekļu vākšanas kampaņu sociālās palīdzības centru un audžuģimeņu atbalstam. Šīs labdarības akcijas laikā izdevās saziedot 28 000 eiro. Visi līdzekļi tika izlietoti sociālās palīdzības centru materiālo vajadzību apmierināšanai, sponsoru un brīvprātīgo piesaistei izglītojošu nodarbību un apmācību vadīšanai, kā arī koncertu un meistarklašu organizēšanai. Katra dalībnieka ieguldījums bija svarīgs mūsu kopīgās misijas īstenošanā!
Palīdzība sociālās palīdzības centriem
Palīdzība sociālās palīdzības centriem
Iegādātie produkti:

mēbeles un sadzīves tehnika (ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, fēns u.c.);
sporta inventārs (bumbiņas, trenažieri utt.);
higiēnas piederumi.

Remonta darbi:

sienu krāsošana;
kosmētiskais remonts vannas istabās.

Izglītojoši pasākumi:

meistarklases zēniem sportā;
meistarklases meitenēm pie grima mākslinieka, stilista u.c.

Pasākums „Raibie spārni” 2022.gadā
Pasākums Raibie spārni 2022.gadā
Šis pasākums piepildīja vairāk nekā 400 sociālās palīdzības centru un audžuģimeņu bērnu sapņus un intereses. Organizējot šo pasākumu, mēs radījām aizraujošu piedzīvojumu bērniem un aprūpētājiem, kas tos saveda kopā dažādās interešu jomās, tostarp sportā, mākslā, mūzikā un tehnoloģijās. Tas veicināja socializāciju, integrāciju sabiedrībā un daudzveidīgu attīstību. Skatiet, kā notika pasākums: video
Mākslas izstāde Vidzemes bibliotēkā
Mākslas izstāde Vidzemes bibliotēkā
2022. gada oktobrī Vidzemes bibliotēkā bija skatāma Neatliekamās palīdzības centra Rīgas filiāles „Teika” bērnu radošo darbu izstāde. Šīs izstādes galvenais mērķis bija nevis pārdot darbus, bet gan piesaistīt sabiedrības uzmanību bērniem ar īpašām vajadzībām, aicināt viņus atbalstīt un atrast brīvprātīgos aktivitātēm un pastaigām ar bērniem skolēnu brīvlaikā.